Hotel pracowniczy w Czekanowie zaprasza!

Oferujemy wynajem kwater pracowniczych w atrakcyjnych cenach.
Wszystkim Gościom oferujemy tanie noclegi w Czekanowie – 5 km od centrum Gliwic. Nasz hotel pracowniczy to idealne miejsce dla osób pracujących poza swoim miejscem zamieszkania!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Szczegóły oferty noclegowej

Oferta tanich noclegów dla firm na terenie Śląska, do dyspozycji jest 15 osobowy, apartament składający się z 3 pokoi, 2 pokoje czteroosobowe i jeden siedmioosobowy z kompletem pościeli, z dostępem do w pełni wyposażonej kuchni, łazienki, pokojem dziennym, telewizorem, internetem, wifii i parkingiem z monitoringiem. Obiekt nowo powstały. W miejscowości znajdują się trzy sklepy spożywcze, w tym jeden market Społem Lux.

Cennik noclegów

Ceny uzależnione są od ilości osób jak również od długości pobytu.

Dojazd

Dogodna lokalizacja przy zjeździe z A1 w Czekanowie, nieopodal zjazd z A1 w Wieszowej, DK 88, przy trasie 78 dzięki czemu łatwy dostęp do wszystkich miast na Śląsku. Odległość od węzła Sośnica gdzie krzyżuje się większość dróg na Śląsku 15 km autostradą A1. Odległość od centrum Gliwic 5 km.

Informacje

W celu uzyskania informacji o wolnych miejscach zapraszamy do kontaktowania się z nami:

0 505 075 771
0 505 075 772
0 603 162 068

biuro@pwut.pl
p.szydlowska@pwut.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie.

Pokoje 4 osobowe

Pokoje 3 osobowe

Pokoje 1 I 2 osobowe

Ośrodek