Budujemy z wami od lat!

Serdecznie witamy na naszej stronie wszystkich wirtualnych klientów. Firma funkcjonuje na rynku już prawie 20 lat, przez ten okres stworzyliśmy stabilną firmę z tradycją, dla której nadrzędnym celem jest wysoka jakość oferowanych usług. Już od pierwszych lat działalności firma miała charakter czysto transportowy. Początkowo, zatrudniając kilku pracowników firma wykonywała inwestycje na miarę swoich możliwości materialnych i sprzętowych. Właściwe decyzje, rzetelność prac, solidność i terminowość ich wykonania przyniosły efekt w postaci szybkiego rozwoju.

Dziś dzięki zdobytemu doświadczeniu zarówno w transporcie jak i w budownictwie jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Dysponujemy nowoczesnymi samochodami ciężarowymi, naczepami oraz sprzętem budowlanym. W przyszłości planujemy jednak rozszerzyć zakres naszej działalności o usługi spedycyjne oraz warsztatowe. A już dziś zachęcamy do obejrzenia naszej galerii i skorzystania z bogatej oferty naszych usług, którą znajdziecie państwo również na naszej stronie.

Oferta noclegów dla firm

W 2013 roku firma poszerzyła swoja działalność, dodając do swojej oferty usługi noclegowe dla firm. Serdecznie zapraszam po więcej informacji do zakładki NOCLEGI DLA FIRM